Новости‎ > ‎

Новости за октябрь 2015 года

06.10.2015
Деревья могут звучать!
Немецкий художник Бартоломео Траубек записал музыкальный альбом Years, который состоит из «природных» композиций.
Траубек с помощью Playstation Eye Camera переделал проигрыватель виниловых пластинок в устройство, которое анализирует годовые кольца деревьев на предмет глубины, толщины и цвета. Полученные данные конвертируются в обычные ноты, а программа Ableton Live с помощью эмуляторов разных инструментов превращает их в музыку. В записи использованы дуб, клен, орех, бук и другие деревья: каждое из них звучит индивидуально из-за разных характеристик колец: прочности, толщины и даже скорости роста.


01.10.2015
З’ЯВИЛАСЬ КНИГА НАШОГО ПАРТНЕРА: ПАВЛО ТЮТЮННИК. «ПРИРЕЧЕНІ НА ЩАСТЯ!»

У цій книзі – про таємницю людської душі і людського голосу, про таємницю творчості – стверджується, що всі ми – генії, лише треба трішечки допомогти людині явити свою неповторність через подолання страхів та комплексів і хибного світогляду. Вона буде корисною всім, чия душа прагне співати, бо якщо не співається – то й не живеться!

Павло Тютюнник – оригінальний мислитель, співак і композитор, автор унікального методу постановки голосу, керівник Першого в Україні Центру постановки голосу «Українське бельканто».

Його книга з’явилася в результаті 30-річної дослідницької і педагогічної праці. Несподіваним, яскравим і самобутнім є погляд автора на Людину, на Світ і на Пісню.

Розділ книги «Як треба співати» (методичка невеличка) може допомогти читачеві налаштуватися на той утаємничений стан душі – «Коли співається!» Це – стан Натхнення, а в цьому стані у будь-якій справі ми приречені на успіх!

Книжку можна замовити за телефоном: 095 - 921- 44 - 82
Окремі глави з книжки можна прочитати на сайті ukrbelkanto.com.ua

01.10.2015