Услуги‎ > ‎Обучение‎ > ‎

Музикотерапія – твій шанс. Використай його!


Рекламно-просвітницький цикл

«Музикотерапія – твій шанс. Використай його!»

 

Цикл зустрічей розкриває психокорекційні та цілющі властивості музикотерапії, включаючи вплив на людську долю. Так, музика здатна не тільки розширити й поглибити бачення та відчуття людиною світу, але й провести її шляхом удосконалення аж до повного перетворення. Для цього лише треба почути й покликати у життя «свою» музику! Лише через неї можна проникнути у загадковий і до часу недосяжний вищий сенс власного буття.

На кожній зустрічі, окрім лекційного матеріалу, демонструються конкретні форми й засоби музикотерапевтичного впливу. Учасникам циклу розкриваються через музику доленосні координати розвитку власної особистості.

 

Тематичний план

 

1. Феномен музикотерапії: минуле й сьогодення

Поняття «музикотерапії». Її витоки та історія. Сучасна практика. Факти чудових зцілень. Перспективи розвитку музикотерапії в Україні.

 

2. Що за лаштунками чуда?

Як музика зцілює? (механізми музикотерапевтичного впливу). Вплив музики на трьох планах: фізіологічному, психічному, духовному.

 

3. Допоможи собі сам!

Форми й методи музикотерапії. Видатні теоретики й практики музикотерапії.

 

4. Музична фармакологія

Цілющий потенціал різних музичних стилів та окремих музичних творів. Музично-історичний екскурс.

 

5. Музика та діти

Конкретні рекомендації з використання музики в оздоровчих й виховних цілях для різних вікових груп (від утробного періоду до юнацтва).

 

6. Музика та психіка

Сугестивна сила музичного мистецтва. Психосоматичний напрям сучасної медицини. Психічні коріння захворювань як порушення 12 основних принципів життя.

 

7. Музика та доля (музична космогонія)

Музичний принцип світобудови. Людина - музичний інструмент. Закон октав. Алгоритм буття в основі музичної шкали. Альфа та Омега людської долі. Музика як коректор долі. Що таке «своя музика».

 

8. Музика та колір

Колір - високочастотний звук. Логос хроматичного спектру. Музично-кольорові  відповідності. Кольоровий слух. Цілющі властивості  кольорового впливу. Живописна музика й музичний живопис.

 

9. Музика та колір Вогню

Холеричний темперамент як архетип Вогню. Використання кольорово-музичного резонансу для трансформації уродженої поведінкової моделі. Методи формування розвитку в собі за допомогою музики здатності до самореалізації (принцип Овна), самоутверждення (принцип Лева), ідеалізації (принцип Стрільця).

 

10.Музика та колір Води

Меланхолічний темперамент як архетип Води. Використання кольоро-музичного резонансу для формування (розвитку) в собі здатності до емоціональної адаптації (принцип Рака), емоційної концентрації (принцип Скорпіону), позасвідомої віри (принцип Риб).

 

11. Музика та колір Повітря

Сангвінічний темперамент як архетип Повітря. Використання кольоро-музичного резонансу для формування (розвитку) в собі здатності до гармонічної міжособистісної взаємодії (принцип Терезів), незалежності (принцип Водолія), інформаційного обміну (принцип Близнюків).

 

12. Музика та колір Землі

Флегматичний темперамент як архетип Землі. Використання кольоро-музичного резонансу для формування (розвитку) в собі здатності до повноти життєвідчуття (принципу Тельця), самоорганізації (принцип Козерогу), плодотворної роботи (принцип Діви).

 

13.Музично-діагностична психодрама

Театралізація типових життєвих ситуацій з психодіагностичною метою. У результаті ігрової дії, в якій беруть участь всі присутні, кожний отримає можливість дізнатися про себе дещо принципово нове.

 

14.«Нема нічого потаємного…»

Найбільші секрети музикотерапії (для вузького кола слухачів).

Контакты